Kanvas Tablo

Kanvas tablo

Kanvas Tablo

Epson DX7 ile Baskınız HD Baskı kalitesinde!

Tamamen sizin fotoğraflarınızdan kişiselleştirilmiş, yaratıcı, etkileyici kanvas tablo baskı ile duvarlarınızı renklendirin. Yüksek kalite, uzun ömürlü ve uygun fiyat garantisi ile sizde tuvale baskının muhteşem görüntüsü duvarlarınızı süslesin. Parçalı canvas ya da rulo canvas sayesinde daha şık ve etkileyici tablo sipariş verebilirsiniz.

Kanvas Tablo Nedir?

Aile fotoğrafları için mükkemmel. Harikulade görselliği ile sizi ve sevdiklerinizi büyüleyecek. Evinizin bir duvarını tamamen akrilik (kristal) için ayıracaksınız. Akrilik baskı inanılmaz bir derinliğe sahip ve etkileyici görüntüsü ile sevdiklerinize hediye edebilir ya da duvarlarınızın görüntüsünü değiştirebilirsiniz. Fotoğraflarınızı akrilik baskısayesinde modern bir görünüme kavuşturun.

Büyük Kanvas Tablo

 • Dilerseniz fotoğraflarınızın üzerine istediğiniz yazıyı yazın!
 • Kişiye özel büyük kanvas tablolar hem harika bir hediye, hem de en sevdiğiniz fotoğraflarınızı evinizde sergileyebileceğiniz mükemmel bir üründür.

Kanvas Tablolar

Kanvas tablolar kumaş üzerine, nikel içermeyen, sağlığa zararı olmayan Ultrachrome boyalar ile 1440dpi kalitesinde, en canlı renklerle basılır.

 • 4 cm kalınlığında fırınlanmış ahşap kullanılarak özenle imal edilen tablolar, sonradan esneme yapmaz.
 • Uzun yıllar gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz.

Işıklı Kanvas Tablo

Işıklı kanvas tablo, tuval tablo olarak da adlandırılabilir ve bu baskılar, promosyon ürünleri arasında da oldukça popüler bir seçenektir. Birinci sınıf kumaş üzerine dijital baskı teknikleri kullanılarak uygulanan bu baskılar, kanvasın özellikleri sayesinde görselleri en mükemmel şekilde sunar. Kanvas, dijital baskı çalışmalarında üst düzey performans sunan bir kumaş çeşididir. İçeriğinde 400 gram açık beyaz ton yer alır ve %100 pamuk astar kullanılır. Başarılı bir çalışma ile hazırlanan bu tablolar, beklenilen performansların fazlasıyla elde edilmesini sağlayarak, hem dekoratif hem de tanıtım amaçlı olarak kullanılabilirler.

Parçalı Kanvas Tablo

 • Baskı çeşitleri arasında yer alan parçalı kanvas tablo baskıları özellikle iç mekanlarda dekorasyonu muhteşem bir şekilde tamamlar.
 • Günümüzde reklam çalışmalarında da tercih edilen bu tablolar dikkat çekiciliği en üst seviyeye çıkartır.
 • İlgi çekici bir görsel tercih edilir ve en canlı renkler ile tabloya yansıtılırsa her ortamda istenilen dikkati üstüne çekmeyi başaracaktır.
 • Tablo tercihinizde en başarılı sonuçları alabilmek için Pegasus Reklam hizmetlerimiz ile iş birliği yapabilirsiniz.

Çerçeveli Kanvas Tablo

Çerçeveli kanvas tabloların baskısı su bazlı lateks makineler kullanılarak yapılır. Bu baskı türünde herhangi bir vernik uygulamasına gerek kalmaz. Solvent içermez ve sağlığa zararlı herhangi bir ürün içermez. İç mekanlarda kullanılacak olan kanvaslar genelde 2,5 cm ahşaplar üzerine zımbalanır. Bu sayede duvara asmak ve tabloyu düz bir görünüme kavuşturmak mümkün olur. Ahşap üzerine zımbalama işlemi el işçiliği ile gerçekleştirilir. Bu sayede kumaşın ahşap üzerinde gerilmesi mümkün olur.

Tablo Modelleri Kanvas

Tablo modelleri kanvas baskısı şu aşamalar ile gerçekleşir;

 • Kanvas baskı yapmak için öncelikle malzemeye uygun kumaş türü seçilir.
 • Ardından baskı için karar verilen görsel ayarlanır.
 • Kanvas kumaş dijital baskı makinelerine yerleştirilir.
 • Grafik tasarım çalışmaları yapılır ve son düzenlemeler gözden geçirilir.
 • Dijital makinelerde baskı işlemine başlanır.
 • Baskı bittikten sonra tablo hazır olur.

Ucuz Kanvas Tablo

Ucuz kanvas tablolar iç mekanlarda kullanım için uygundur. İç mekanlarda organik su bazlı boyalar kullanılarak hazırlanır. Dış mekanlarda kullanılması gerekirse bu durumda solvent bazlı boyalardan yardım alınır. Tabloların ömrünü uzatmak için üzerine Avrupa standartlarına uygun vernik uygulanır. Kullandığımız verniğin içerisinde bulunan özel karışım açısından zararsızdır bu nedenle güven verir. Dış mekanlarda uzun süreli kullanımlar sırasında kar ve yağmur gibi olumsuz hava koşulları tabloya zarar verebilir. Dış mekân kullanımında mutlaka tabloyu gölgelik gibi bağımsız aparatlar ile korumanız önerilir.

Dekoratif Kanvas Tablo

 • Dekoratif kanvas tablolar dekorasyonu hareketlendirme konusunda oldukça başarılıdır.
 • Sade bir dekorasyonu canlandırmak için tercih edilebilecek en ekonomik yollardan birisi tablolar tercih etmektir.
 • Tablolarınızda kullanılacak olan görsele kendiniz karar verebilir ve tasarladığınız tablo modellerinizi iç mekanlarınızda uzun ömürlü olarak kullanabilirsiniz.
 • Tercih ederseniz görsel için kendi fotoğraflarınızı da kullanabilirsiniz.
 • Kullanmak istediğiniz fotoğraflarımız baskı uzmanlarımız tarafından değerlendirilir ve uygun bir tema ile bütünleştirilir.
 • Bu sayede iç mekanlarınızda kendi fotoğraflarınızı kullanarak farklı bir hava yaratabilirsiniz.

Kanvas Baskı Tablo

Kanvas baskı tablo baskılarında en önemli konu, baskının yapılacağı Kanvas kumaşının kalitesidir. Bu, yüksek kalite kumaşlar kullanıldığında, baskının daha parlak ve gösterişli olmasını sağlar, tıpkı lightbox tabela üretiminde olduğu gibi. Çözünürlüğü iyi şekilde ayarladıktan sonra tablo mükemmel bir görünüme sahip olabilir. Baskı için kullanılacak Kanvas kumaşlar 3cm- 5cm aralığında tercih edilir ve kasnak yardımı ile tablo haline dönüştürülür. %100 pamuk kumaş kullanılarak yapılan baskılar istenilen ölçüye göre ayarlanabilir. Kumaşa baskı işlemi bittikten sonra, kumaş ölçülerine uygun ahşaplar kesilir ve ahşaplar uçlarından birleştirilerek kalıp hazırlanır. Kanvas kumaş bu ahşap kalıp üzerine gerilerek zımbalandıktan sonra işlem sonlandırılır. Bu teknik, hem kanvas tablolar hem de lightbox tabelalar için benzer şekilde uygulanabilir, her iki alanda da mükemmel sonuçlar elde edilir.

Kanvas Tablo Led Işıklı

 • Kanvas tablo led ışıklı tercih ederken istediğiniz ölçüyü seçebilirsiniz. Ancak burada kullanacağınız duvarın ölçülerine dikkat etmeniz gerekir.
 • Bununla birlikte dekorasyonu tamamlayacak baskı görsellerini seçmeniz gerekir.
 • Tercih ettiğiniz resimler üzerinde ton oynaması yapmak da mümkündür.
 • İstediğiniz şekilde görseli tabloya eklemeden önce renklerinde değişiklik talep edebilirsiniz.
 • Buna ek olarak yine görsellerde doku, varak çalışması da yapılabilir.
 • Resmin son haline karar verdikten sonra ise baskı işlemleri gerçekleştirilir.

Kanvas Tablo Fiyatları

Kanvas tablo fiyatları etkileyen önemli unsurlar bezin kalitesi ve tablonun boyutudur. Resmin kaliteli şekilde yansıtılabilmesi için bez tercihi ve ölçülerin doğru alınması gibi konularda titiz olmak gerekir. Yüksek kalitede özgün bir tablo çalışmasına sahip olmak için Pegasus Reklam hizmetlerimiz ile iletişime geçebilir ve baskı uzmanlarımızdan detayları öğrenebilirsiniz.

Ne Tür Reklam yaptıracağınıza daha karar veremediyseniz Dijital Baskı sayfamızdan inceleyebilirsiniz.

Sonraki Makale: Poster Baskı

Be the first to review “Kanvas Tablo”

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Reviews

There are no reviews yet.

Product was successfully added to your cart!